Мікроклімат приміщення (рівень вологості повітря, температур повітря), у якому перебуває людина, дуже важливий показник, що впливає на її самопочуття, працездатність.
Так душне, погано провітрене приміщення може стати причиною постійних головних болів, запаморочення, швидкої стомлюваності.
Не кращою є справа і з вологістю повітря. Так занадто сире приміщення (підземний автомобільний гараж і т.д.) призводить до появи плісняви на стінах, до появи неприємних запахів.
Для осушення повітря у вологих приміщеннях (будівельні підсобні приміщення), таких як басейн, сауна, аквапарк, склад, підвал використовують осушувачі повітря AERIAL. Принцип їх роботи (мобільний осушувач, промисловий, побутовий) заснований на конденсації вологи при зіткненні повітря з холодною поверхнею.
Принцип роботи осушувачів простий: вентилятор подає повітря з приміщення на випарник (радіатор із зниженою температурою), при цьому повітря охолоджується, волога з повітря конденсується і стікає в ємність для накопичення вологи або віддаляється через дренаж, потім осушене повітря подається на конденсатор (радіатор з підвищеною температурою), де нагрівається до необхідної температури і подається в приміщення.
Основною характеристикою побутового осушувача повітря є продуктивність, яка визначає, скільки води за одиницю часу зможе видалити осушувач при певній температурі й вологості повітря. Продуктивність вимірюється в «літрах на добу» і становить для побутових і напівпромислових моделей від 12 до 300 л/добу.
Для промислових осушувачів продуктивність вимірюється в тисячах л/добу.
Осушувачі не вимагають монтажу, економічні і прості в експлуатації.
Осушувач повітря назавжди допоможе позбутися від набридливої цвілі й вогкості.
Зволожувач повітря
Навіщо потрібні зволожувачі повітря?
Недостатня вологість повітря в приміщенні може стати причиною багатьох захворювань. У результаті низької вологості в людини збільшується сприйнятливість до інфекції і різних респіраторних захворювань. Дуже часто в приміщеннях зі зниженою вологістю повітря у людей шкіра рук й обличчя стає грубою, починає лущитися. Це характерно особливо взимку, коли вологість у приміщенні значно нижча за норму. Але не тільки людина страждає від недостатньої вологості. Любителі саджати коло свого житла всілякі екзотичні рослини й квіти знають, як непросто часом створити комфортні умови для їх росту. Деякі вологолюбні рослини доводиться щодня обприскувати, накривати вологою марлею й ставити біля них посудини з водою. Усе це досить клопітно і не завжди ефективно. Для вирішення цих та багатьох інших проблем і були створені “зволожувачі повітря”.
Які бувають зволожувачі повітря?
Зараз розроблені і випускаються 4 різних типу зволожувачів:
– традиційні зволожувачі повітря, або зволожувачі холодної пари;
– парові зволожувачі повітря;
– ультразвукові зволожувачі повітря;
– зволожувачі-очищувачі повітря (кліматичні комплекси і “мийки повітря”).
Переваги таких зволожувачів повітря – невисока вартість, дешевизна змінних фільтрів, низька споживча потужність.
Недолік традиційних зволожувачів – немає можливості точно підтримувати вологість у приміщенні (тільки більш-менш).
Які традиційні зволожувачі повітря рекомендує ваша компанія? Boneco Air-O-Swiss E2441Парові зволожувачі або, як їх ще називають, зволожувачі гарячої пари в своїй роботі використовують принцип “гарячого” випаровування. Даний вид зволожувачів повітря за допомогою нагрівального елемента перетворюють воду в пару.
Парові зволожувачі відрізняються високою продуктивністю і для їх найбільш економічної експлуатації рекомендується регулювати швидкість зволоження за допомогою контролерів (гігростатом).
Позитивні парових зволожувачів повітря – їх невисока вартість.
Недолік парових зволожувачів повітря – немає можливості точно підтримувати вологість у приміщенні (тільки більше-менше), підвищується температура в приміщенні через нагріту пару, висока споживча потужність.
Ультразвукові зволожувачі використовують більш ефективну технологію зволоження повітря.
Які парові зволожувачі зволожувачі повітря рекомендує ваша компанія?В ультразвуковий зволожувач повітря вбудований п’єзоелектричний елемент, який за допомогою високочастотних коливань перетворює воду в мікроскопічні бризки (туман).
За допомогою вентилятора сухе повітря всмоктується, проходить через “водяну хмару” і потім розподіляється по кімнаті. Високоефективний фільтр-картридж очищає воду до перетворення від мінералів і домішок.
Переваги ультразвукових зволожувачів – можливість підтримки вологості в абсолютних величинах (від 40 до 80%), як правило, вбудований таймер і гіростат, низький рівень шуму. Тільки ультразвукові зволожувачі повітря здатні автоматично підтримувати вологість повітря на високому рівні (як правило до 80%)
Недолік ультразвукових зволожувачів – дорогий змінний картридж (можна обійтися без змінного картриджа, якщо в зволожувач повітря заливати дистильовану воду чи воду після побутового фільтру).
Прагнучи створити комфорт у будинку і в офісі, не можна обходити проблему якості повітря, яке ми вдихаємо.
Повітря у великому місті містить надлишок сірчистого ангідриду, окис вуглецю, з’єднання свинцю і важких металів, пил і отруйні вихлопи незліченних автомобілів. Але небезпека приходить не тільки ззовні. Сигаретний дим, продукція побутової хімії також є “постачальниками” аміаку, сірководню та інших отруйних речовин. Побутові кондиціонери остаточно не вирішують проблеми створення чистого й здорового повітря. Наявність у них всіляких фільтрів лише частково сприяє її вирішенню.