До будівництва промислових будівель пред’являються високі вимоги щодо технології та безпеки. Крім критичних навантажень при виробництві, які має витримувати будова, воно має бути комфортним для співробітників: теплим, надійним. Сьогодні на зміну капітальному будівництву промислових будівель прийшли полегшені конструкції – металокаркасні технології з сендвіч-панелями, які відразу отримали популярність серед будівельників.

Незалежно від розміру об’єкта, зведення комерційних приміщень з металоконструкцій проводиться за такою схемою:
- Проектування. Перший етап, на якому розробляється архітектурний проект. Це своєрідний план споруди, що враховує особливості майбутньої конструкції і запити замовника. Проектна команда проводить розрахунки, пропонує матеріали (вказуючи необхідні параметри), позначає розташування вікон і дверей, комунікацій і устаткування (якщо таке планується). Проект повинен враховувати найдрібніші деталі. Це запорука надійності і довговічності конструкції.
- Виробництво. На цьому етапі виконується виготовлення необхідної кількості конструкцій згідно з проектом. При цьому враховуються параметри необхідних конструкцій (товщина металу, розміри профілів, різновиди сендвіч-панелей і ін.). Всі елементи конструкції повинні відповідати технічним умовам і вимогам, що підтверджують сертифікати якості.
- Підготовчі роботи, доставка. Панелі та інші будівельні матеріали привозять на місце, де буде проведений монтаж комерційних приміщень. На цьому етапі проводять підготовку фундаменту.
- Монтаж каркаса. Після завершення фундаментних робіт і заливки підлоги виконують установку несучих колон, балок та інших елементів конструкції. Залежно від особливостей проекту, можуть бути встановлені допоміжні металеві профілі ЛСТК або ЛМК.
- Установка огороджувальних споруд. Стіни, перегородки, покрівля. Найчастіше в якості огороджувальних конструкцій використовуються сендвіч-панелі. Вони можуть бути дво- і тришаровими. Залежно від приписів проектної документації, вони можуть відрізнятися типом наповнювача, товщиною металевих профілів, зовнішнім оформленням та ін. На цьому етапі важливо провести збірку згідно з вимогами виробника. Найкраще для монтажних робіт залучати бригаду досвідчених виконавців. Це дозволить мінімізувати можливі ризики при подальшій експлуатації приміщень.
- Здача готового проекту. Після монтажу покрівлі, віконних прорізів і дверей об’єкт готовий до введення в експлуатацію. При необхідності його можна додатково утеплити або декорувати фасад. Для швидкої і безпечної реалізації проекту краще звертатися в компанію, яка готова виконати всі етапи виробництва швидкомонтованих комерційних будівель під ключ.